NL: +31 (0) 20 468 8288 About mYngle | Register | Login   Contact Contact
    Username
     Password
Remember me
Forgot password?
Find a Student: Choose language: 
Profile | Feedback         << Back to search results

 
    Last Month   Last 6 months   All
 
Student:      
 

 
Date   Teacher   Rating   Comment
 
Sunday, March 10, 2013  
HelenK
HelenK
    Heel goed gesproken over wonen en beschrijven van woning, woning zoeken, kosten van wonen.
Was this comment helpful to you?YesNo
Wednesday, February 27, 2013  
HelenK
HelenK
    Na zo een lange tijd geen les heb je heel goed gesproken. Ik kan merken dat je geoefend hebt.
Was this comment helpful to you?YesNo
Saturday, January 05, 2013  
HelenK
HelenK
   
Was this comment helpful to you?YesNo
Saturday, November 17, 2012  
HelenK
HelenK
   
Was this comment helpful to you?YesNo
Wednesday, November 07, 2012  
HelenK
HelenK
    heel goed gesproken. Ik kan merken dat je geoefend hebt. tot gauw.
Was this comment helpful to you?YesNo
Sunday, October 28, 2012  
HelenK
HelenK
    Heel goed gesproken. De vragen ter voorbereiding hebben je goed geholpen. Fijne zondag en tot van de week.
Was this comment helpful to you?YesNo
Thursday, October 18, 2012  
HelenK
HelenK
   
Was this comment helpful to you?YesNo
Tuesday, September 11, 2012  
HelenK
HelenK
    Heel goed gesproken. Tot de volgende keer.
Was this comment helpful to you?YesNo
Thursday, August 16, 2012  
HelenK
HelenK
    Goed gesproken en goed de woorden gebruikt uit de les. Tot de volgende keer.
Was this comment helpful to you?YesNo
Sunday, August 12, 2012  
HelenK
HelenK
    Heel goed gedaan. Goede uitspraak, grammatica niet/geen, zinnen maken. De volgende keer doen we les 4. Tot dan.
Was this comment helpful to you?YesNo
 
Blog | Teachers Forum | Affiliate | FAQ | Terms | Contact | Site Map | Invite a Friend