NL: +31 (0) 20 468 8288 About mYngle | Register | Login   Contact Contact
    Username
     Password
Remember me
Forgot password?
Find a Student: Choose language: 
Profile | Feedback         << Back to search results

 
    Last Month   Last 6 months   All
 
Student:      
 

 
Date   Teacher   Rating   Comment
 
Monday, June 15, 2009  
josbie
josbie
    Prima les. Een beetje Frans in je hoofd: geen probleem :-) Tot volgende week !
Was this comment helpful to you?YesNo
Monday, May 25, 2009  
josbie
josbie
    Complimenten: je begrijpt alles en je denkt goed na over de informatie !
Was this comment helpful to you?YesNo
Monday, May 18, 2009  
josbie
josbie
    Zoals gewoonlijk alweer een uitstekende les, leuk hoor !
Was this comment helpful to you?YesNo
Monday, April 06, 2009  
josbie
josbie
    Prima les, dank je wel !
Was this comment helpful to you?YesNo
Wednesday, April 01, 2009  
josbie
josbie
    het wordt steeds een beetje moeilijker, maar je begrijpt het nog altijd ! Heel goed !
Was this comment helpful to you?YesNo
Thursday, March 26, 2009  
josbie
josbie
    Prima gewerkt met zeer moeilijke onderwerpen, goed hoor !
Was this comment helpful to you?YesNo
Tuesday, February 24, 2009  
josbie
josbie
    Dag Elena, ik zal myngle vragen wat we kunnen regelen/afspreken over het geld. Sterkte !!
Was this comment helpful to you?YesNo
Monday, February 23, 2009  
josbie
josbie
    Een moeilijk onderdeel, maar je doet het heel goed. Je begrijpt het onderwerp !
Was this comment helpful to you?YesNo
Wednesday, February 11, 2009  
josbie
josbie
    Je begrijpt heel veel, complimenten ! Elke les wordt een beetje moeilijker.....
Was this comment helpful to you?YesNo
Monday, February 09, 2009  
josbie
josbie
    Prima les - as usual -, maar wordt nog veel moeilijker !Tot nu toe gaat alles heel goed.
Was this comment helpful to you?YesNo
 
Blog | Teachers Forum | Affiliate | FAQ | Terms | Contact | Site Map | Invite a Friend